• Pon - Pt 7.00 - 17.00 Sobota i niedziela nieczynne
  • 12 378 43 55 termobudsc@o2.pl
  • Follow Us

Koło

Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej cenionych firm z branży wyposażenia łazienek w Polsce. Od 1993r. należy do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Wejście do struktury Sanitec zaowocowało dużymi inwestycjami i dynamicznym rozwojem firmy. Dotychczas koncern zainwestował w Polsce ponad 100 mln euro, co pozwoliło na rozbudowanie i modernizację istniejących zakładów w Kole, Włocławku oraz wybudowanie nowoczesnej fabryki w Ozorkowie.

Sanitec KOŁO jest producentem produktów wyposażenia łazienek sprzedawanych pod marką KOŁO oraz dystrybutorem wyrobów KORALLE i KERAMAG – niemieckich firm należących do Grupy Sanitec. Firma oferuje m.in.: ceramikę łazienkową, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe oraz hydromasaże. Wyroby Sanitec KOŁO charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem oraz najwyższą jakością. Spełniają europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE, produkowane są zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i certyfikatem środowiskowym (ISO 14001).

W 2008 roku Sanitec uruchomił we Włocławku najnowocześniejszą w Polsce linię produkcyjną ceramiki FFC. Obecnie w swoich zakładach produkcyjnych (w Kole, Włocławku oraz Ozorkowie) firma zatrudnia ponad 1500 osób.

Sanitec KOŁO działa pod hasłem „Zawsze w dobrym stylu”. Pod tym zdaniem kryje się filozofia, w której zwraca się uwagę zarówno na komfort i funkcjonalność, jak i estetykę. Firma współpracuje z tak znanymi projektantami, jak Antonio Citterio i przygląda się najnowszym trendom światowego designu, jednocześnie dbając o zachowanie ponadczasowych reguł wzornictwa. KOŁO jest również inicjatorem i twórcą “Standardów Łazienkowych” dla obiektów prywatnych i publicznych.

Firma otrzymała m.in. tytuły Przedsiębiorstwo Fair Play 2000 w Konkursie Krajowej Izby Gospodarczej i Lider Polskiego Biznesu przyznany przez Business Centre Club, a także trzy Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich, Godło Promocyjne Teraz Polska, medal Przyjaciel Integracji oraz tytuł Przyjaźni Środowisku.

Źródło: Sanitec Koło

 

Wykonanie: mProjekt