• Pon - Pt 7.00 - 17.00 Sobota i niedziela nieczynne
  • 12 378 43 55 termobudsc@o2.pl
  • Follow Us

Osiedle Garlica

Osiedle Garlica

TERMOBUD DEVELOPER – Osiedle Garlica

Przedstawiamy Państwu Naszą nową inwestycję:

Kameralne osiedle czterech domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej – „Domy Garlica”.

     Inwestycja zlokalizowana jest w Garlicy Duchownej przy drodze głównej biegnącej z Zielonek do miejscowości Wola Zachariaszowska.

     Są to domy budowane w stanie deweloperskim w technologii tradycyjnej z dużym garażem o powierzchni całkowitej 194 mkw, wraz z wszystkimi mediami (woda, prąd, gaz, kanalizacja), ogrodzoną działką – każdy dom ma własny wjazd, wraz z instalacjami wewnętrznymi wod-kan, co, gaz, elektryczna, alarmowa, TV Sat, sieć tele-informatyczna, domfonowa, sterowania bramą wjazdową.

     Domy budowane są z dużą dbałością o jakość wykonania przez profesjonalne firmy budowlane z długoletnim doświadczeniem oraz z użyciem najlepszej jakości materiałów wiodących na rynku budowlanym producentów takich jak : WIENERBERGER, AUSTROTERM, SCHIEDEL, FAKRO, ROCKWOLL, WIŚNIOWSKI.

     Osiedle zlokalizowane jest na płaskiej działce o ekspozycji południowej. Duże działki wokół budynków dają możliwość indywidualnego zagospodarowania i poczucie nieskrępowanej przstrzeni również istniejąca już zabudowa gwarantuje pewność, że przestrzeń wokół osiedla nie zostanie ciasno zabudowana. W bliskiej odległości znajduje się przystanek autobusowy (100m) plac zabaw (200m) szkoła (1km) kościół (1km) do centrum Gminy Zielonki ok 3 km. Dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek okolica daje niezliczone możliwości wyboru tras rowerowych oraz szlaków pieszych wędrówek.

Miło nas poinformować, że wszystkie domy zostały już sprzedane. Nowym nabywcą życzymy dużo ciepła i szczęścia w nowych domach. 

Informacje szczegółowe

Zagospodarowanie przestrzenne

Opiekunowie inwestycji:


     Andrzej Wójcik

Telefon: 509 704 725

Mail: andrzej.wojcik@termobud.biz.pl

     Wojciech Sekuła

Telefon: 509 704 737

Mail: wojciech.sekula@termobud.biz.pl

Wykonanie: mProjekt