• Pon - Pt 7.00 - 17.00 Sobota i niedziela nieczynne
  • 12 378 43 55 termobudsc@o2.pl
  • Follow Us

Hewalex

Firma HEWALEX produkuje kolektory słoneczne już od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyła bogate doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu słonecznych instalacji grzewczych. Obecnie firma zatrudnia około stu wysoko wykwalifikowanych pracowników. Podstawą działania firmy HEWALEX są autorskie i innowacyjne rozwiązania, wykorzystujące najnowocześniejsze metody i najwyższej klasy materiały. Jako pierwsza firma w Polsce, zastosowała w procesie produkcji kolektorów słonecznych zaawansowane technologie zgrzewania ultradźwiękowego oraz spawania laserowego.

Hewalex jest najstarszym polskim producentem urządzeń techniki słonecznej. Od lat firma utrzymuje stabilną pozycję lidera w sprzedaży płaskich kolektorów słonecznych w Polsce. Jednocześnie produkty firmy HEWALEX zyskały nabywców w wielu krajach Europy. Wysokie standardy współpracy i profesjonalizm w kontaktach z partnerami pozwalają na nieustanne poszerzanie grona Klientów w kraju i za granicą.

Tym, co w szczególności odzwierciedla nasze zaangażowanie w budowanie przyszłości, jest członkostwo w Europejskiej Federacji Słonecznego Przemysłu Cieplnego (ESTIF), która aktywnie promuje wykorzystanie słonecznej energii odnawialnej.

W ofercie Hewalex:

Podstawę profilu produkcyjnego firmy HEWALEX stanowią kolektory słoneczne. Wysoki poziom zaangażowania i wiedzy technicznej inżynierów oraz autorskie i innowacyjne rozwiązania pozwoliły na stworzenie nowoczesnej linii produktów, spełniających najwyższe kryteria jakościowe i wydajnościowe.

Produkty Hewalex to oszczędności i wysoki komfort eksploatacji.

źródło: Hewalex

Wykonanie: mProjekt