• Pon - Pt 7.00 - 17.00 Sobota i niedziela nieczynne
  • 12 378 43 55 termobudsc@o2.pl
  • Follow Us

Viessmann

HomePartnerzyViessmann

Viessmann jest jednym z wiodącym w skali światowej producentów systemów techniki grzewczej.Przedsiębiorstwo rodzinne Viessmann już od trzech pokoleń czuje się zobowiązane do pielęgnowania tradycji, jaką jest dostarczanie ciepła zgodnie z zapotrzebowaniem w sposób komfortowy, oszczędny i chroniący środowisko naturalne. Opracowując liczne, wiodące na rynku produkty i rozwiązania firma Viessmann wyznacza nowe kierunki w technice grzewczej, dzięki czemu przedsiębiorstwo to stało się pionierem w zakresie technologii i inicjatorem wielu działań całej branży.

W ramach aktualnego, kompletnego programu produkcji firma Viessmann oferuje swoim klientom wielostopniowy program urządzeń o mocy od 1,5 do 20 000 kW: stojące i wiszące, konwencjonalne i kondensacyjne kotły grzewcze na olej i gaz oraz systemy wykorzystujące energię odnawialną, a więc pompy ciepła, kolektory słoneczne i kotły grzewcze na biomasę. Program produkcji obejmuje także komponenty systemów regulacji i komunikacji, kompletne oprzyrządowanie systemów grzewczych, aż do grzejników i ogrzewania podłogowego.

Odpowiedzialność za poszanowanie środowiska naturalnego, kompetencja i uczciwość w stosunkach z partnerami handlowymi i własnymi pracownikami oraz dążenie do doskonałości i najwyższej efektywności we wszystkich procesach gospodarczych są w firmie Viessmann wartościami podstawowymi. Dotyczy to każdego pracownika, a tym samym całego przedsiębiorstwa, które poprzez wszystkie swoje produkty i usługi towarzyszące zapewnia swoim Klientom korzyści, jakie zyskują dzięki związaniu się z silną marką.

Produkty z oferty firmy Viessmann:

Kotły grzewcze
Kondensacyjne kotły gazowe
Kondensacyjne kotły olejowe
Kotły gazowe
Kotły na paliwo stałe
Kotły olejowe

Kolektory słoneczne
Kolektory próżniowe
Kolektory płaskie

Pompy ciepła
Kompaktowe centrale grzewcze
Pompy ciepła powietrze/woda
Pompy ciepła solanka/woda
Pompy ciepła woda/woda

Podgrzewacze pojemnościowe i zasobniki ciepłej wody

Systemy wentylacji mechanicznej
Stacje uzdatniania wody
Grzejniki i osprzęt
Systemy regulacji i komunikacji

 

źródło: Viessmann

Wykonanie: mProjekt